HAKKIMIZDA

Şirketimiz Yaman E Ticaret olarak 2016 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu yıllarda küçük bir satış girişimi olarak başlayan işimiz kısa sürede toptan satış girişimi haline geldi ve yıllar geçtikçe geniş ürün yelpazesi ile tüm Türkiye’de toptan temizlik malzemeleri alanında en çok aranan işletmelerden birisi oldu. Online ticaret alanında yaşanan gelişmeler ışığında 2019 yılında e ticaret sektöründeki faaliyetlerimize hız verdik.

Yaman E Ticaret olarak kısa sürede ulaştığımız bu başarımızı ve itibarımızı düşük fiyatlar, geniş ürün seçeneği ve mükemmel hizmet anlayışımızın üzerine inşa ettik. Bu anlayış ile kısa sürede müşteri portföyümüzü genişlettik. Okul, hastane ve AVM gibi büyük kurumlara endüstriyel temizlik malzemelerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kimyasal ve deterjan ürünleri, endüstriyel ve ev tipi kağıt ürünleri, temizlik sarf malzemeleri, mop ve aparatları, temizlik bezleri ve çöp poşetleri başta olmak üzere çok geniş bir yelpazede ürün seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Toptan ürün tedarikinde bilgi ve deneyim esastır. Bu anlayışla en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri tedarik ederken uluslararası güçlü üreticilerle güçlü ilişkiler ve ortaklıklar kuruyoruz. Kendini kanıtlamış markaları sunan Yaman E Ticaret, kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla işlerini büyütebilecek müşterilerimize harika fiyatlar sunarak sektörün statükosuna meydan okumayı hedefliyor.

Yaman E Ticaret olarak misyonumuz endüstriyel temizlik malzemeleri sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri düşük fiyat ve mükemmel hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmaktır. Bunu yaparken çevreye ve insana zararı olmayan ürünlerin tercih edilmesi öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Vizyonumuz ise kısa sürede gösterdiğimiz bu başarının altında yatan “her zaman yenilikleri takip eden ve teknoloji odaklı” şirket olma düsturumuza sadık kalmaktır.

Yaman E Ticaret olarak sosyal sorumluluk projelerine de destek vermeye devam ediyoruz. Misyonumuza sadık kalarak insana ve çevreye zararı olmayan ürünleri özenle tedarik ediyor ve müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Geliştiriciler, programcılar, içerik yazarları, teknik destek personelimiz dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi fiyat, hizmet ve sektör bilgisini sunmak için birlikte çalışıyoruz. Güncel ipuçları, sektör haberleri, yeni ürün bilgileri ve daha fazlası için bloğumuza göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özen gösteren ve sizlerin geri bildirimlerine dayanarak işimizi geliştirmeye kendini adamış bir şirketiz. Web sitemizde aradığınızı bulamadıysanız veya herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, iletişim sayfasından taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.